השוואת מחירי דיו וטונרים – איך תדעו מה הכי משתלם?

השוואת מחירי דיו וטונרים – איך תדעו מה הכי משתלם?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אנשים רבים רוכשים מדפסת רק כדי לגלות שההוצאות עליה רק מתחילות לאחר מכן, כאשר נדרש לרכוש עבודה דיו וטונרים. כאשר המדפסת נמצאת בשימוש סביר ומעלה, הרי שמדובר כאן בהוצאה שנתית עצומה.

בשל הסיבות הללו, ממש לא מפתיע מדוע הרצון של רבים הוא לדעת מהן האופציות המשתלמות ביותר עבורם. בעידן המידע והאינטרנט המידע הזה הוא בהחלט נגיש.

האופציה המסורתית: השוואה ישירה

האפשרות הראשונה שעומדת עבור מי שרוצה לרכוש טונרים או דיו למדפסת היא לפנות בצורה ישירה לחנויות המספקות אותם: יכולות להיות אלה חנויות המציעות רק מדפסות, אך גם חנויות מחשבים, חנויות לממכר ציוד משרדי וכן הלאה.

שם, על פי הצורך הספציפי, מאפייני המדפסת (בעיקר הדגם) והצבעים הנדרשים, אפשר לקבל הצעת מחיר. כדי לחסוך זמן אפשר לבצע חלק מהחיפושים בצורה טלפונית, או לחלופין דרך אתרי האינטרנט של אותן חנויות.

חשוב לשים לב שלכל חנות שכזו יש מדיניות שונה לגבי המחיר, כשאין בדרך כלל יותר מדי מקום למשא ומתן על המחיר. מה שכן ניתן לעשות הוא לחפש מקומות שמציעים מבצעים משתלמים על המוצרים, למשל הנחות בגובה עשרות אחוזים על הפריט הראשון או השני, מבצעי אחד פלוס אחד וכן הלאה. אם אתם רוצים להגדיל ראש ולהשקיע מאמצים, אתם יכולים לפנות לאותן חנויות, טלפונית או באמצעות הגעה אליהן, ולראות מה הן מציעות ובאיזה מחיר.

האינטרנט כמקור מידע

היום, כשהתרגלנו לבצע הרבה מאד פעולות באמצעות האינטרנט, זהו המקום אליו רבים פונים על מנת לברר טווחי מחירים של מוצרים שונים. גם במקרה של דיו וטונרים למדפסות, האינטרנט יכול לספק תשובות להרבה מאד שאלות.

ראשית, כאמור, ניתן לבקר בצורה ישירה באתרים שמוכרים את המוצרים האלה ולקבל תשובה לגבי ההצעות הספציפיות שלהם בנקודת זמן אחת. לאחר בדיקה של מספר דקות אפשר להבין את התמונה, פחות או יותר, ואז גם לדעת טווח כללי של מחירים.

יש אנשים שמעדיפים להשאיר את העבודה ה"שחורה" לאחרים, ופשוט להסתמך על בדיקות שנעשו כבר בעבורו. אם רק תחפשו באינטרנט תוכלו למצוא מחירונים שאמנם לא רשמיים של דיו וטונרים למדפסות (יחד עם רכיבים אחרים עבורן), אבל הם בהחלט מבטאים את הנעשה בתחום.

יש אתרים שמאפשרים למיין את התוצאות על פי המחירים וכן בהתאם לסיווגים שונים של תוצאות החיפוש, אופציות שעשויות להקל מאד על החיפושים ולקצר אותם בצורה ניכרת. לאחר שמוצאים חנות או מספר חנויות, אפשר פשוט ליצור איתן קשר ולהזמין את המוצרים כפי שתואר מעלה.

לא על המחיר לבדו

מחיר הדיו או הטונרים למדפסות הוא משתנה מרכזי שצריך להיכנס לתוך משוואת הבחירה שלהם. אבל האם צריך להתבונן רק על המחיר? ובכן, התשובה הפשוטה היא שממש לא.

מוצרים מתכלים עבור המדפסת עשויים להיות זולים, אך באיכות שאינה גבוהה מדי – התוצאה האפשרית של כך היא הפקת תוצרים שאינם איכותיים במקרה הגרוע, או אפילו נזק בלתי הפיך למדפסת במקרה הגרוע יותר.

שאלה נוספת שצריכה להישאל ושמשפיעה גם על המחיר נוגעת לסוג הדיו: האם לרכוש את הדיו המקורי או שמא דיו תואם, כאשר ברור שדיו תואם יהיה זול יותר (לעיתים בצורה משמעותית). אין לכך תשובה חד משמעית, כך שגם כאן אתם צריכים להעמיד לנגד העיניים את הצרכים הנקודתיים שלכם.

אם אתם זקוקים להדפסות פשוטות בתדירות נמוכה, יכול להיות שהדיו התואם יספיק – אך רק בתנאי שהוא איכותי ושל חברה מוכרת. במידה וההדפסות הן בתדירות גבוהה יותר ומצריכות איכות גבוהה יותר, רוב האנשים יעדיפו את הדיו המקורי.

מבצעי דיו למדפסת באתר ראש דיו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו