ביטוח לחו"ל

ביטוח לחו"ל

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כל נוסע לחו"ל יודע שחשוב וכדאי לעשות מבעוד מועד ביטוח טרם הנסיעה. חברות ביטוח רבות, יודעות שהנוסע לא מבדיל או בעל ידע כדי להעריך נכונה את אופי וטיב הביטוחים וכן פונות לפן הרגשי והברור בו אף אחד לא רוצה להיות נזקק מחוץ לגבולות המולדת.

עם זאת, ביטוח הנסיעות לחו"ל, הינו ביטוח המפיק רווח נמוך לחברות וסוכני הביטוח. התשלום עבור ביטוח חו"ל מורכב ממספר דולרים בודדים ביום (מחיר נמוך יחסית) והפעלת פוליסת הביטוח מופעלת ביחס הפוך ובתדירות גבוה יחסית.

מדי יום אלפי ישראלים מפעילים את הפוליסה ומדווחים על אובדן כבודה, נזקקים לאשפוז בחו"ל או מדווחים על מזוודה שנגנבה.

רוב הישראלים מפעילים במרבית המקרים ביטוח נסיעה לחו"ל דרך קופות החולים וחברות האשראי ובכך רווחיות חברות הביטוח נשחקת עוד יותר.

בישראל מציעים כיום גופים רבים ביטח נסיעות לחו"ל באינטרנט אשר מספקים שירות מהיר ויעיל למפעילי הביטוח.

האתרים המובילים בתחום הינם Go!Safe, AIG Travel, Travelsure, מגדל, ביטוח ישיר, הפניקס, הראל וכן באתר Wobi.

השוואת מחירים – ביטוח לחו"ל

השוואת מחירים בנושא זה הינה הכרחית טרם הנסיעה ולכן, השווינו עבורכם בין האתרים השונים לפי פרטים מקבילים שהוזנו בכל האתרים: ביטוח עבור אדם בוגר אחד, חודש אפריל, 21 ימי ביטוח, ללא כיסויים מיוחדים במסגרת הפוליסה.

אתר  Go!Safeמציע ביטוח נסיעות לחו"ל במהלך חופשת הפסח לתקופה של 21 ימי שהות בעלות של 42$. בפועל, נרכש הביטוח באמצעות 'הראל חברה לביטוח' אשר נותנת את זיכיון המכירה לאתר Go!Safe. האתר, בתצורתו החדשה ידידותי למשתמש.

אתר ביטוח הנסיעות של AIG ארכאי ומיושן, ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופה זהה של 21 ימים הינו זול יותר מאשר באתר Go!Safe הקודם ועלותו 37.80$ . חיסכון כולל של 3.20$ .

אתר Travel Sure בדומה לאתרים נוספים, מציע ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת הראל תחת מעטפת שיווקית שונה. המחיר זהה לתוצאה של אתר Go!Safe.

האתר של חברת מגדל מספק מחיר זול יחסית ועומד על 34.65$ לביטוח נסיעות בפסח. חיסכון של כמעט 8$ מהאתר היקר יחסית Go!Safe. הביטוח מופעל במסגרת תוכנית מגדל מסע עולמי, תוכנית הביטוח לחו"ל של חברת מגדל.

ביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח ישיר 555 נותן את התוצאה הזולה ביותר עבור ביטח לתקופה מקבילה ועומד על 31.50$ בלבד. המחיר נמוך בכמעט 25% מהמחיר היקר ביותר.

באתר הפניקס, ניתן למצוא ביטוח נסיעות בעלות של  42$ לנסיעה ל21 ימים במהלך חופשת פסח.  המחיר באתר הפניקס דומה למחיר של חברת הראל, ואינו מנסה לשבור את מחירי השוק.

ביטוח הנסיעות של הראל חברה לביטוח נראה כביטוח הרציני והמרשים ביותר מכלל האתרים שנסקרו.

בעת הבדיקה הציעה חברת הראל שישה סוגי כיסויים ביטוחיים שונים אשר משווקים על ידי משווקים שונים ברשת האינטרנט. בין הכיסויים השונים נמצאות הפוליסות הבאות: דרכון כסף, דרכון זהב, הראל Short, דרכון צעיר, דרכון מילניום או פלטינום, הראל All In One.

אתר Wobi הוא אתר חדש ולא מוכר כל כך. האתר מציע אפשרות לסקירה של הצעות שונות של ביטוחים לשם בחינת ההצעה המשתלמת ביותר. המחיר הזול ביותר מהסקירה שבוצעה הינו המחיר שמציע ביטוח ישיר 555.

בשורה תחתונה

חשוב מאד לזכור בעת רכישת ביטוח לבחון את הפרמטרים והאיכות של השירות ואיכות הכיסוי ולבחור את הביטוח לאו דווקא הזול ביותר אלא את זה שנותן את התמורה המירבית לכסף ומכסה באופן המיטבי את צרכי הנסיעה והפעילות. לעיתים מומלץ לשלם עוד מספר דולרים עבור ביטוח יקר אך אמין יותר, ולישון בשקט כל הדרך לחו"ל.

ראו גם:

נופש ותיירות

ביטוח חיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו