השוואת מחירי שירות החלקת בטון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

החלקת בטוןיציקות בטון יכולות לאפשר הקמה של בסיס לרצפה, חיזוק עמודים, הקמת מדרגות ומשטחים שונים. עם זאת, בתהליך מיוחד שנקרא החלקת בטון, ניתן להפוך את אותו חומר גלם חזק אך אפור ומשעמם למשהו חי, מלא יופי ואפילו צבע.

ההבנה שבטון מוחלק יכול להתאים למגוון שימושים, יצרה מציאות שבה ספקי שירות רבים מציעים שירות של החלקת בטון. זה יכול להתאים כתחליף לשביל גישה מרוצף. זה יכול להתאים למפעלים, לשטחי חוץ, לשטחי פריקה וטעינה.

אך לא פחות מכך, בטון מוחלק יוכל להתאים גם כתחליף לריצוף תוך דירתי, כתחליף לחיפויים יוקרתיים ולמראה מיוחד לפי מפרט מבוקש אם רוצים לחדש את הדירה כשאר עוברים לדירה חדשה לדוגמא. אך לפני שמזמינים ביצוע פרויקט שכזה של שיפוצים, כדאי מאוד לבצע השוואת מחירים. השוואת מחירי שירות מקצועי להחלקת בטון תאפשר לכם ליהנות מתוצאות מצוינות – במחיר נוח להפליא.

יציקה בכמות הרצויה

כיצד תוכלו להשוות נכונה את מחירי השירות? איך תדעו על מה מבוסס המחיר וכיצד ניתן להוזיל אותו? קודם כל, יש לזכור שאי אפשר לדבר על החלקת הבטון בלי שיוזמן חומר גלם בכמות הרצויה. איך מחשבים את הכמות הרצויה של בטון? הכמות תחושב בהתאם לעובי היציקה המבוקש (בטון יכול להיות עבה יותר או דק יותר – לפי הצורך).

מובן שיש משמעות גם לשטח של היציקה עצמה. ככל שהשטח במטר רבוע גדול יותר, מחיר היציקה יעלה. במידה ומדובר ביציקה בקנה מידה מאוד גדול, ניתן בהחלט לדרוש מחיר מיוחד. אך בטון מוחלק מצריך פעולה נוספת, מלבד יציקת הבטון על תשתית שהוכנה לכך. גם לזה יש השפעה על המחיר.

החלקה ידנית והחלקה ממוכנת

מלבד הכנת היציקה, שירות של החלקת בטון כולל את החלקת המשטח כולו. זה יכול להיעשות באמצעים שונים, דבר שישפיע הן על מהירות הביצוע והן על המחיר. מה עליכם לשאול כאשר אתם רוצים לבצע נכון השוואת מחירים לשירות החלקת בטון? עליכם לבדוק האם ההחלקה תבוצע באופן ידני או שמא הביצוע ייעשה באמצעות מיכון מתאים.

איזה מיכון משמש לצורך החלקת הבטון? מדובר במכשיר גדול למדי, שנקרא הליקופטר. מדוע הליקופטר? מכיוון שזהו מתקן בעל זרועות חלקות, הנעות בדומה לכנף המסתובבת של המסוק (הליקופטר). תנועת הזרועות היא זו שמחליקה ומשטחת את הבטון.

אם היציקות קטנות, או באלה שלא ניתן לעשות בהן שימוש בהליקופטר הממוכן, ההשטחה וההחלקה ייעשו באופן ידני. הביצוע הממוכן יהיה לרוב יקר יותר, שכן עלותו של המכשיר גבוהה ונדרשת מקצועיות בהפעלתו.

איטום בסילר ושימוש בצבע

מלבד כמות חומר הגלם, גודל היציקה והאופן שבו מבצעים את ההחלקה, יש עוד אלמנטים שישפיעו על מחיר השירות. למשל, כאשר השירות כולל יישום של סילר. סילר הוא חומר שנועד לסייע באיטום טוב יותר של הבטון ומשפר את עמידותו.

מקובל להשתמש בו בחלק מהפרויקטים, כאשר רוצים להגן על הבטון ולמנוע צורך בתחזוקה עתידית. מלבד הסילר, יש כאלה שבוחרים להעביר את הבטון תהליך שנקרא צריבה. יש לכך השפעה בעיקר על הגוון, אך לא חייבים לבחור בצריבה אם רוצים בטון צבעוני. יש גם צבעים ליישום בבטון, ברמות מחיר שונות. לכן, שירות של החלקת בטון יתומחר גם בהתאם לסוג הצבע שאותו מוסיפים לבטון.

ומה עוד כדאי לדעת? יש כאלה שמעדיפים להקנות לבטון גם מראה מחורץ, כדי שהמשטח יהיה דומה לאריחים. לכן, בסופו של דבר על מנת לדעת באמת מה תהיה עלותו של הפרויקט, עליכם לקחת את כל זאת בחשבון ולבקש הצעת מחיר הכוללת את כל הצעדים והמפרט הדרוש לכם. רק בהתאם להצעת מחיר מפורטת תוכלו למנוע אי הבנות שיגרמו למחיר הסופי להיות שונה מכפי שתכננתם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו