השוואה בין הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ההלוואות כבר הפכו לחלק מהמציאות העכשווית, כאשר הכול התייקר והמלחמה נושפת בעורפנו. אנו מתמודדים עם מינוס בחשבון הבנק. כאשר אנו חשים חנוקים ויש לכבות שריפות הלוואות מידיות הפכו לברירה היחידה שנותרה לנו. הבעיה היא שהבנק שבו מתנהל החשבון שלנו, לא אחת מערים  קשיים ואנו עומדים בפני שוקת שבורה. בעבר זו הייתה בעיה ממשית, אך היום כאשר השוק נפתח לתחרות השחקן החדש הוא הלוואה חוץ בנקאית הניתנת באמצעות חברות חוץ בנקאיות המפוקחות ע"י בנק ישראל, חברות הביטוח, חברות האשראי ומגופים פיננסים נוספים.

מהי הלוואה בנקאית?

הלוואה בנקאית ניתנת באמצעות הבנק כמו בנקים מוכרים שיש להם סניפים, אך הלוואה בנקאית, מחייבת הצגת חסכונות או פיקדונות או ערבים. ללא אמצעים אלה, קשה יהיה לקבל הלוואה מהבנק ואם בכלל. בנוסף, על לקוח הבנק, למלא טפסים ולהגישם, כך שרק לאחר מכן, הבנק יאשר את ההלוואה והתשובה, לא תמיד תהיה חיובית. היום, עם המדיניות החדשה, הבנקים מקשים בנטילת הלוואה והבירוקרטיה מסורבלת ואתם תלויים בחסדיו.

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית, היא הלוואה שאינה קשורה לבנקים הרשמיים. אפשר יהיה לבדוק את החברות החוץ בנקאיות שאמנם, הריבית תהיה גבוהה יותר, אך במקרים רבים זה משתלם, במיוחד כאשר אתם זקוקים בדחיפות לכסף. ניתן למצוא את כל סוגי ההלוואות בחבות החוץ בנקאיות כמו למשל, הלוואה לרכב, הלוואה לשיפוצים, הלוואה לסגירת המינוס בבנק, הלוואה למימון לימודים, לחתונת הבן או הבת ועוד.

הלוואה חוץ בנקאית אינה רשומה באובליגו

יש לדעת, כי אם תיקחו הלוואה מהבנק, היא תירשם באובליגו שלכם, אך אם תבררו בשוק ההלוואות ותיקחו הלוואה חוץ בנקאית, היא לא תירשם באובליגו הבנקאי שלכם, מה שמהווה יתרון עצום על הלוואה בנקאית. לא תצטרכו להתחנן לפקיד הבנק שלכם, או לרוץ בכל כמה ימים לבנק, כאשר אתם מתוחים ולחוצים להלוואה. הלוואות חוץ בנקאיות, אינן מפחיתות ממסגרת האשראי שלכם, כך שהן עשויות להתאים למי שחשוב לו, לשמור על מסגרת אשראי נקייה. לעומת הבנקים, חברות חוץ בנקאיות, מזרזים את ההלוואה ותוכלו לקבל באותו היום שביקשתם את ההלוואה תשובה חיובית.

בדקו ממי אתם מקבלים הלוואה חוץ בנקאית

כל הלוואה חוץ בנקאית, יש לה את המסלול שלה והתנאים שלה, אך החדשות הטובות הן, שישנם כל כך הרבה גופים חוץ בנקאיים, שתוכלו לבצע סקר שוק מקיף, לחפש המלצות ממי שנטל כבר הלוואה חוץ בנקאית מגוף זה או אחר. תוכלו להשוות בין החברות החוץ בנקאיות ולמצוא את התנאים האטרקטיביים ביותר, כמו למשל ריבית, הלוואה לזמן ארוך יותר ועוד.

גופי המימון החוץ בנקאיים גמישים יותר בהלוואות

הרי לכם יתרון נוסף בהשוואה להלוואות בנקאיות לחוץ בנקאיות. התנאים של חברות המימון החוץ בנקאיות גמישים יותר בהשוואה להלוואות מהבנקים. למשל הלוואה מהבנק, תתפרס רק על כמה שנים, כאשר השנים יהיו מוגבלות לפי תקנות הבנק. ההלוואה בחברות מימון חוץ בנקאיות, תהיה לפי הצרכים והיכולות שלכם בהחזר התשלומים, כך שתוכלו לפרוס את התשלומים לתקופה המתאימה לכם . עכשיו , כאשר יש לכם את כל המידע, כבר תדעו מאיזה גוף לקחת את ההלוואה.

 גופי מימון

גופי מימון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו