השוואת מחירי השכרת קרוואנים

השוואת מחירי השכרת קרוואנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

 

השכרת קרוואנים לצורך טיול נפוצה מאוד בחו"ל, אבל זהו טרנד שהחל לתפוס תאוצה גם בארץ. למעשה, אם בעבר הייתה חברה אחת ואולי שתיים שבהן ניתן היה לשכור קרוואנים, הרי שכיום יש כבר יותר מכך.

כתוצאה מכך, לא כדאי למהר ולשכור קרוואן לנופש או לצרכי טיול, בלי לבצע לפני כן השוואת מחירים. אגב, השוואת מחירים דומה ראוי לבצע גם במידה ומתכננים להשכיר קרוואנים לצורך טיול בחו"ל (וכמובן בכל נושא אחר כמו למשל ביטוח לחו"ל), אלא שאז האפשרויות מרובות יותר ויש קרוואנים גם בדגמים ייחודיים שמתאימים לנהיגה רק לבעלי רישיון מיוחד.

מחיר, גודל ואבזור

מה ישפיע על מחיר הקרוואן שאותו תשכירו? ראשית לכל, ישנו כמובן עניין הגודל. בדרך כלל, הקרוואנים הנפוצים בארץ הם אלו שנגררים מאחורי רכב בעל וו גרירה. יש קרוואנים קטנים למדי שיתאימו לזוג ויש גם קרוואנים גדולים יותר, שיתאימו למשפחות או לקבוצה של שישה או שבעה נופשים.

מחירו של קרוואן קטן יכול להגיע לכמחצית ממחירו של קרוואן גדול יותר, אך יש משמעות גם לרמת האבזור. מטבע הדברים, כאשר מדובר בקרוואן מאובזר יותר – מחיר ההשכרה שלו יעלה בהתאם.

לא בכל קרוואן תהיה פינת בישול באותו גודל. יש קרוואנים בעלי מטבח של ממש ויש כאלה שכוללים מקלחות ואפילו שירותים כימים. ישנן חברות שמספקות עם הקרוואן גם ציוד נלווה כגון מערכת הצללה שניתן להקים בקלות בצד וכן ציוד לקמפינג, שולחן מתקפל, כסאות ועוד.

מחיר השכרה ומספר ימים

כאשר רוצים לבצע השוואת מחירי השכרה לקרוואנים, יש לשים לב להבדלים הניכרים הקשורים למספר ימי ההשכרה. ככלל, ככל שבוחרים להשכיר את הקרוואן לתקופה ארוכה יותר, כך המחיר לכל יום ילך וירד. בסופי שבוע, באופן ברור, מחירי ההשכרה עולים, שכן הביקוש הרבה יותר משמעותי. גם בתקופות של חגים וחופשות בכלל מחירי ההשכרה גבוהים יותר.

שירות שקיים בחלק מהחברות שמשכירות קרוואנים בארץ מאפשר ליהנות מהקרוואן בלי הטרחה הכרוכה בהסעה שלו ממקום למקום. אם אין לכם רכב מתאים לגרירה או שפשוט לא מתחשק לכם לגרור את הקרוואן בדרכים הארוכות, חברת הקרוואנים תשמח להציב עבורכם את הקרוואן כשהוא מוכן לשימוש בנקודה מוסכמת מראש.

הנקודה יכולה להיות אתר נופש, חניון קרוואנים, סמוך לחוף הכינרת וכדומה. למותר לציין ששירות מסוג זה עולה כסף. ראוי לבדוק מראש כמה תצטרכו להוסיף על מנת שיובילו עבורכם את הקרוואן לנקודה הרצויה.

רכב מתאים לגרירה

במידה ועומדים להשכיר קרוואן בפעם הראשונה, יש לוודא מראש שהרכב שלכם מתאים לגרירתו. יש צורך בוו גרירה מתאים וכן חשוב שכושר הנשיאה של הרכב, מבחינת משקל, יתאים. במידה ואין רכב מתאים, ישנן חברות להשכרת קרוואנים שמשכירות גם רכב בעל וו גרירה.

יש להוסיף את מחיר השכרת הרכב למחיר השכרת הקרוואן כאשר מבצעים השוואת מחירים ראויה. במידה ומה שחסר לכם זהו וו גרירה, ניתן ללא כל קושי להתקין ברכב וו שכזה אבל ניתן גם להשכיר וו מחברת הקרוואנים (בתוספת מחיר, כמובן).

כדאי לזכור

מה עוד חשוב לבדוק לפני שבוחרים קרוואן להשכרה? כדאי לבדוק האם המחיר כולל ביטוח. חשוב לבדוק באיזו שעה יש לאסוף את הקרוואן ומתי יש להחזיר אותו. כדאי לבדוק האם ניתן להחזיר את הקרוואן בשעה מאוחרת יותר, ומהו המחיר הנוסף הנדרש לשם כך.

לא פחות חשוב – במידה ורוצים באמת לדעת כמה יעלה התענוג, חשוב להתעדכן במחירי החניונים שבהם אתם מתכוונים לשהות. אגב, חלק מהחניונים מוכנים להתיר כניסה של יותר מרכב אחד לכל קרוואן, בתוספת מחיר לכל רכב.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו