השוואת מחירים חדרי כושר

השוואת מחירים חדרי כושר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אין זה סוד שבשנים האחרונות, המודעות בישראל לגבי חשיבותו של אורח חיים פעיל ובריא גברה בעשרות מונים: לראיה, אחד הפרוייקטים המשמעותיים ביותר של משרד הבריאות, "אפשריבריא", מתמקד בנושא הזה בדיוק. ברור כיום שכל אדם צריך לבצע פעילות גופנית, וכל המרבה הרי זה משובח.

אלא שעבור רבים, תג המחיר של מכוני הכושר השונים מהווה חסם עיקרי בדרך להרשמה אליהם. השוואת מחירים היא הכלי שיכול לעשות  מעט סדר בבלאגן, ולכוון אותם לעבר ההצעה המשתלמת ביותר.

הגורמים המשפיעים על המחיר

חיפוש פשוט באינטרנט, על כל שכן פנייה באופן ישיר למכוני כושר בכל רחבי הארץ, תגלה בוודאי פער של מאות שקלים מדי חודש במחירי מכוני הכושר. כשמתבוננים על כך מבחינה שנתית, מבינים שהפערים מגיעים גם לאלפי שקלים. אבל ממה בכלל הם נובעים?

כיום, קשה למצוא מכון כושר אחד בישראל אשר דומה לחברו. בכל אחד יש רשימה שונה של מתקני כושר, וברבים מהם תוספות חיוניות כמו ספא או ג'קוזי. זאת ועוד, מכוני כושר מקפידים לערוך שיעורים או חוגים, בחינם או בתשלום, אשר מגבירים במידה ניכרת את האפשרות של המבקרים בהם.

ככלל, ככל שמכון כושר יהיה יוקרתי ועשיר יותר, וככל שהמדריכים שלו יהיו יותר מנוסים, כך סביר שהמחיר שהוא גובה יהיה גבוה יותר, ובצדק גמור מבחינתו. בכל אופן, ברור שבאמצעות סקירת האפשרויות שמציע מכון הכושר, ובחינת המחיר שלו ביחס לאחרים, ניתן לבחור במכון המתאים ביותר לתקציב ולרצונות של המתאמן.

סוגיית המרחק

כשמדברים על הרשמה למכון כושר, חשוב לתת את הדעת גם על המרחק שלו מביתו של המתאמן. לא מעט מחקרים בעולם הראו שכאשר מכון הכושר ממוקם במרחק הליכה קצרה, הסיכויים של המתאמן לבקר בו באופן תדיר גדלים במידה ניכרת. היות וגם כך ברור כי יעילות הביקור במכוני כושר היא פונקציה של התמדה והקפדה על תוכנית אימונים מסודרת, יש לכך חשיבות מכרעת.

מה זה אומר עבורכם? פשוט מאד. שיחד עם השוואת המחירים, מומלץ מאד שתתבוננו גם על סוגיית המרחק. מכון כושר זול, אשר מצריך מכם נסיעה ארוכה ברכב, על כל הוצאות הדלק, החניה והזמן שבכך, עלול להיות משתלם הרבה פחות. ברוב המקרים, הפתרון נמצא איפשהו באמצע.

חפשו אחר המבצעים

תחום מכוני הכושר בישראל נחשב לתחרותי בכל קנה מידה. בכל עיר גדולה בישראל ניתן למצוא לא מעט מכוני כושר, המתחרים על גופו של המתאמן הפוטנציאלי. כך, מעבר למחיר הקבוע של מכון הכושר, ניתן למצוא גם מבצעים אטרקטיביים, שיכולים מאד לסייע למקבל ההחלטה. מכונים מסוימים, למשל, מציעים חודש ניסיון, ללא כל תשלום, או לחילופין מציעים חודש מתנה בהרשמה לשנה. אלו הן סוגיות משמעותיות, שיכולות להקל מאד על כיסו של הנרשם.

אז איך יודעים?

כיום, בעידן שבו האינטרנט הפך לכלי המרכזי בו אנו פועלים, ניתן לבצע חלק ניכר מההשוואה באמצעותו. קיימים בנמצא אתרים שזוהי תכליתם העיקרית, ובהם יוצגו טווחי מחירים פוטנציאליים, המתאימים לרוב למצב במציאות, של מכוני הכושר. הדבר חוסך מאמצים רבים בחיפושים, ומאפשר, בסוף הדרך, לדעת מהי הצעה אטרקטיבית באמת, ועל איזו ניתן לוותר.

האפשרות האחרת, המסורתית מעט יותר, היא ליצור קשר ישיר עם אנשי מכון הכושר, ולברר על המסלולים, השירותים והמחירים שהם מציעים לקהל לקוחותיהם. יש שמעדיפים את יצירת הקשר הראשונית עם אנשי מכון הכושר, מה שמאפשר להם לשאול שאלות שייתכן שעולות אצלהם, וחשוב לא פחות: להתמקח על תג המחיר. עקב העובדה שהסכם עם מכון כושר כולל בתוכו, פעמים רבות, גם דמי הרשמה או יציאה, יש לברר גם את עלותם של אלה.

את כל חדרי הכושר בישראל ניתן למצוא כאן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו