השוואת מערכות לבניית חנות וירטואלית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עבור יותר ויותר ישראלים, למעשה רובנו, סיבוב קניות לא מתבצע בהכרח בקניון כזה או אחר או ברחוב סואן – אלא באינטרנט. כמחצית הציבור מבצע לפחות קנייה אחת בחודש (כך על פי סקר מקיף משנת 2013) וכ- 10% מאיתנו קונים בחנות וירטואלית לפחות פעם בשבוע.

גם מגוון המוצרים הנרכשים באינטרנט הולך ומתרחב כל העת, ובהתאם נבנות מדי יום עוד ועוד חנויות וירטואליות שלמרות שמן הן כמובן מוחשיות לחלוטין, הומות קונים ומניבות תשואה נאה לבעליהן.

אם ברצונכם לפתוח חנות באינטרנט ראשית עליכם לבחור דומיין מתאים וכמובן לא לשכוח לרכוש אחסון אתרים.

לפניכם סקירה של 5 חברות מובילות בתחום בניית החנויות האינטרנטיות:

ידידותיות למשתמשe-shop

אחת החברות הבולטות בכל הקשור להקמת, תפעול וקידום חנות וירטואלית היא e-shop. חברה זו הוקמה בשנת 2001 והחנויות שהיא בונה מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות ובעיקר נוחות מאוד לתפעול כך שלא צריך להיות מומחה למחשבים או לאינטרנט על מנת להפיק מהן את המירב, וגם הגולשים המגיעים אליהן מוצאים בקלות את מבוקשם.

חברת e-shop מציעה 3 מסלולים: סטרטר, פרמיום ואנטרפרייז, ברמות מחירים של החל מ- 96 ש"ח לחודש.

כל המסלולים מאפשרים בחירת עיצוב לחנות מתוך מגוון אפשרויות ויצירת קטגוריות ותתי קטגוריות ללא הגבלה. האתר נבנה תוך תאימות מלאה הן לאתרי השוואת מחירים (זאפ, kama וכו'), הן ל- PayPal והן ל- SEO, ומאפשר ניהול הזמנות (כולל ניהול קופונים והנפקת חשבוניות) פשוט ונוח.

בנוסף נהנית כל חנות וירטואלית מגיבוי יומיומי ובעליה זוכה לתמיכה הן בצ'אט והן טלפונית.

חנות וירטואלית לעסקים קטנים ובינונייםShopSystem

עוד חברה המתמחה בבניית חנויות וירטואליות, ובפרט בכאלה המשרתות עסקים קטנים ובינוניים, היא ShopSystem.

חברה זו מתהדרת בכך שכל החנויות הנבנות על ידה מאוחסנות בשרתים ישראלים, בבדיקות איכות קפדניות במיוחד המבטיחות כי כל חנות וחנות תפעל ללא תקלות, ובניסיון עשיר המאפשר התאמת פיתרונות אופטימליים לכל לקוח ולקוח.

חברת ShopSystem מציעה הן שכירת חנות וירטואלית והן רכישה של חנות כזו, כך שכל עסק יכול לבחור את המסלול המשתלם ביותר מבחינתו.

חנויות אינטרנטיות מקצועיותKONIMBO

חברת KONIMBO מציעה חנויות אינטרנטיות מקצועיות במיוחד למי שרוצה למקסם את רווחיות החנות שלו.

בפרט פועלת החברה על מנת לשפר את יחס ההמרה של החנות (כלומר דואגת שכמה שיותר גולשים יהפכו לקונים), כוללת במערכות שלה מאגר מובנה ורחב היקף במיוחד של מוצרים, כולל תמונות ו-וידיאו, כך שניתן להוסיף כל מוצר לכל חנות ולהציגו באופן מושך בלחיצת כפתור מהירה, נעזרת בכלים מתקדמים למעקב אחר התנהלות הגולשים השונים בחנות על מנת לשפר אותה באופן מתמיד, יוצרת חווית קנייה מהנה, ומשכללת כל העת את המערכות והמודולים הקיימים מתוך הבנה כי מדובר בעולם שלא עומד מלכת ועל מנת להבטיח שהחנות שלכם תהיה הטובה ביותר שיש.

החבילות המודולריות של KIWI

חברה בולטת נוספת בתחום בניית החנויות האינטרנטיות היא KIWI.

החברה מציעה חבילה מודולרית לבניית חנות וירטואלית כך שכל לקוח יכול להוסיף לבסיס דברים החשובים לו במיוחד (חנות בפייסבוק, גרסאות מותאמות במיוחד לסמארטפונים וטאבלטים, גיבויים אוטומטיים, נפח אחסון גדול במיוחד, ייעוץ וליווי צמוד ועוד).

בנוסף מציעה KIWI עיצוב ייחודי לכל חנות ולא רק בחירה מתוך תבניות קיימות וכן מתמחה בתחום של נוכחות בולטת ברשתות החברתיות הרלוונטיות.

חנות בקוד פתוחOriginal Concepts

חברת Original Concepts מתמחה בבניית חנויות וירטואליות בוורדפרס ובמג'נטו, שתי מערכות ניהול תוכן איכותיות במיוחד ופופולאריות מאוד.

החברה, שהוקמה בשנת 2008 בקנדה, פועלת בארץ בהצלחה מאז 2010, ובעליה כמו גם אנשי המקצוע האחרים המועסקים בה מתמחים בשיווק אינטרנטי ובהתאם אמונים על בניית חנויות אינטרנטיות אפקטיביות מאוד.

בנוסף כוללת חנות מקוונת מבית Original Concepts את כל המודולים הנחוצים לניהולה והפיכתה להומת קונים: עיצוב ייחודי, סליקה מאובטחת, מעקב הזמנות, ניהול קופונים, לחצני שיתוף ואופציה לתגובות, התממשקות ל- ZAP, רשימות דיוור, התאמה לסמארטפונים וסטטיסטיקות מפורטות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו