השוואת מחירי מדרסים אורתופדיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

השוואת מחירי מדרסים אורתופדיים אם אתם זקוקים למדרסים – והמציאות מראה שאחוז ניכר מהאוכלוסיה יזדקק להם לפרק זמן כזה או אחר – אתם יודעים שאתם לא יכולים להתפשר.

המדרסים משפיעים בצורה משמעותית על מצב הרגל שלכם, ההליכה, היציבה ועוד, כשבחירה נכונה יכולה לשפר את איכות החיים שלכם ולמנוע בעיות בריאותיות רבות בעתיד.

אם כבר ביצעתם את הבדיקות הראשוניות, סביר להניח שהבנתם שמדובר בתחום רחב ודי מורכב, בו יש לא מעט אפשרויות. כל בחירה משפיעה בצורה דרסטית גם על המחיר.

המפתח: הגדרת הצרכים

עם כל החשיבות של מחיר המדרסים, חשוב לזכור שזהו לא הפרמטר העיקרי שאתם צריכים להתבונן בו בדרך לבחירת המדרסים. יש סוגים רבים ומגוונים של מדרסים, הנבדלים ביניהם בשיטת הייצור (מדרסי מדף לעומת מדרסים מותאמים אישית), בשיטת ההתאמה של המדרסים לרגל, בחומר הגלם ממנו הם עשויים ועוד. המאפיינים הספציפיים של המדרס יגדירו גם את אוכלוסיית היעד שלו, כאשר יש מדרסים המותאים לסוגים שונים של בעיות (פלטפוס לדוגמא), לאנשים שונים (חולי סוכרת לעומת ספורטאים) וכן הלאה.

המסקנה העיקרית מכל אלה היא אחת: חשוב לשים לב קודם כל שהמדרס יוכל לעשות את העבודה שלשמה הוא יוצר, ולהשפיע לטובה על הרגל והגוף כמכלול.

טווח רחב של מחירים

כאשר בוחנים את המאפיינים של המדרסים המוצעים כיום, מבחינים שלכל סוג יש תג מחיר שונה בתכלית. המדרסים הפשוטים יחסית (מדרסי מדף) יהיו כמובן הזולים ביותר, אבל מנגד הם לא יתאימו בשורה ארוכה של מצבים. על איכות וחומרי גלם משובחים צריך לשלם יותר, כשהשיקול צריך להיות כמה מעוניינים להשקיע כדי שהמדרסים שבוחרים יהיו אמינים, מותאמים לאדם ובעלי מחיר הגיוני.

בדומה לכלל מוצרי הבריאות והרפואה, גם מחיר המדרסים משתנה לא רק בהתאם לסוג שלו, אלא גם על פי מדיניות הגורם שמתכנן, מייצר, מתאים ומשווק אותו. גם כאן יש עסקים שנחשבים לזולים יותר מאחרים: לפעמים המחיר הנוח מעיד על איכות לא מספקת של מדרסים, אבל ממש לא תמיד. כמו כן, בדומה לכל תחום צרכני גם כאן יש אפשרות למצוא מבצעים והטבות נקודתיות.

הדרך הנכונה לבחור מדרסים היא להבין קודם כל למה אתם זקוקים, כאשר אפשר ללמוד על זה דרך חוות דעת אורתופדית אחת או יותר. לאחר מכן מומלץ לבדוק מספר מקומות שמתרשמים שהם נחשבים למובילים יחסית בתחום, בין השאר מבחינת הניסיון, טיב המוצרים שהם מספקים, המוניטין ועוד – מחקר קצר על התחום יכול ללמד אתכם עליו לא מעט.

השלב הבא הוא קבלת הצעות מחיר ממספר מקומות פוטנציאליים שסימנתם, במטרה למצוא הצעה משתלמת. אפשר לנסות להתמקח ולהוריד את המחיר, אבל קחו בחשבון שבתחום הזה ממש לא מובן מאליו שהמאמצים האלה יישאו פרי.

שאלת הסבסוד של המדרסים

בד בבד עם הבדיקות לגבי מחיר המדרסים, מומלץ לראות האם ישנה אפשרות לקבל סבסוד מסוים עליהם, שכמובן יהפוך את הנטל הכלכלי לפשוט הרבה יותר. הבדיקה הראשונה צריכה להיות של הביטוח המשלים של קופת החולים שאתם מחזיקים בו, שמתייחס בצורה זו או אחרת גם למוצרים אורתופדיים.

ראו מהם המוצרים שמסופקים לכם במסגרת הביטוח המשלים, מה גובה הסבסוד, מהם התנאים למימוש וכן באילו מקומות אפשר לרכוש את המדרסים. קופות החולים מקיימות הסדרים נקודתיים עם מכונים אורתופדיים שונים, שגם אותם רצוי מאד לבחון לפני קבלת ההחלטה.

לפעמים הסבסוד של מוצרים אורתופדיים נעשה על ידי גורמים מוסדיים אחרים, עבור אוכלוסיית יעד מוגדרות: למשל דרך המוסד לביטוח לאומי או משרד הביטחון. מומלץ לנסות ולבדוק גם את האופציה הזו, גם אם ברור שלא כל אדם יוכל לקבל סיוע כלכלי מהסוג הזה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו