מחירון נדל"ן

מחירון נדל"ן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

תחום מחירי הנדל"ן נמצא כבר זמן רב מאוד בראש השיח הציבורי בישראל, שוק הנדל"ן חווה עליות מחירים משמעותיות ועקביות בכל אזורי המדינה. כבר הרבה זמן נשמעים קולותיהם של אזרחים נואשים שמתקשים לרכוש דירות. יחד עם זאת, ישנם גורמים בממשלה ובכנסת שמבקשים לפתור את עליות מחירי הנדל"ן ואת מצוקת הדיור דרך חקיקה ורגולציה. בנוסף לכך, גורמים פיננסיים רשמיים מבנק ישראל פרסמו הנחיות מחייבות לבנקים לגבי משכנתאות, בניסיון לבלום את עליות המחירים.

רכישת דירה ושוק הנדל"ן היו מאז ומתמיד נושאים חשובים עבור כלכלת המדינה ועבור המוני המשפחות, שמבקשות לרכוש דירה ראשונה, לרכוש נדל"ן להשקעה, או לשפר את פיתרון הדיור הנוכחי שלהן.

שימושי מחירון נדל"ן

קיומו של מחירון נדל"ן יעיל, רלבנטי ואמין, הוא אמצעי חשוב ומהותי לאלו שהנושא רלבנטי עבורם. מחירון נדל"ן הוא כלי שימושי ביותר המאפשר לגורמים רבים לבחון מחירים של נכסי נדל"ן באזור מסוים, נכסים בסדרי גודל מסוים, רמת גימור וכדומה. מחירון נדל"ן מאפשר לבצע השוואת מחירים יעילה והכרחית כמובן בין אזורים, סוגי דירות ונכסים, ובהשוואה לנכס ספציפי שאותו מבקש הגורם שעושה שימוש במחירון לרכוש או להשכיר.

חשוב לציין מראש ולהבין כי הנתונים המוצגים במחירוני נדל"ן, וכלים של השוואת מחירי נדל"ן, אינם מהווים תחליף מספק לשמאות מקצועית וספציפית של הדירה או של הנכס.

מחירון הדירות של לוי יצחק

השם לוי יצחק מתקשר אצל רוב הישראלים למחירון הרכב הנפוץ והמרכזי שהחברה מפרסמת בקביעות כבר שנים רבות. חברת לוי יצחק היא חברה פרטית שעוסקת במגוון תחומים של שמאות וסקרים. אין ספק כי השירות המרכזי והמוכר ביותר שלה הוא פרסום מחירון הרכב הנפוץ והרלבנטי ביותר בישראל, שבו עושים שימוש אזרחים פרטיים וגורמים רשמיים שונים. מחירון נדל"ן מבית לוי יצחק מתייחס רק לגבי דירות בבתים משותפים (בנייני קומות בבנייה רוויה), ולא לגבי בתים פרטיים או נכסים מסחריים למיניהם.

על מנת לקבל נתונים ממחירון הנדל"ן של לוי יצחק יש להזין פרטים אישיים של מבקש השירות. כמו כן, יש להזין שם ישוב רלבנטי, שם שכונה, שם רחוב (או ללא שם רחוב), מספר חדרים, קומה ואת גיל הבניין – שני הנתונים האחרונים אינם בגדר חובה. בנוסף, אפשר לצמצם את התוצאות במחירון לוי יצחק על פי פרטים נוספים כגון מרכיבים בדירה, סוג הדירה, חניה, נוף, כיווני אוויר וכדומה.

קישור למחירון – כאן

אתר "סגירות" – Sgirot

זהו אתר קל לתפעול שמציע השוואת מחירים ושירותי מחירון נדל"ן כמעט בכל ישוב בישראל. ראשית, יש לבחור את שם הישוב מתוך רשימה, או על פי צמצום של אותיות. לאחר בחירת שם הישוב הרלבנטי להשוואה, או בחינת המחירים, מגיעים לתפריט שבו יש לבחור קריטריונים של מחירון נדל"ן. קריטריונים אלו כוללים את שם הרחוב (מתוך תפריט יורד של שמות הרחובות בישוב), את סוג הנכס (כולל דירות, דירות גן, בתים פרטיים, פנטהאוס וכדומה), מספר חדרים, מספר קומה, הגבלה של עד איזו קומה, אם קיימת מעלית או לא, ואם קיימת חניה או לא.

קישור למחירון – כאן

מחירון דירות באתר WinWin

אתר WinWin מבית ידיעות אחרונות ואתר ynet, מציע אתר השוואת מחירים ומחירון נדל"ן. האתר מאפשר לקבל מחירים עבור דירות ונכסים לרכישה, השכרה, נכסים מסחריים לרכישה או השכרה, נדל"ן בחו"ל ושאר אפשרויות. ניתן לחפש כתובת מדויקת באתר ולקבל מחיר משוער של הדירה, או למצוא דירות ונכסים שמוצעים למכירה על ידי גולשי האתר וגורמים מקצועיים בתחום. מחירון הנדל"ן באתר מציג מחיר ממוצע למ"ר בנכס או בסביבתו, וכן עוד נתונים רלבנטיים ושימושיים לגבי השוואת מחירים.

קישור לאתר – כאן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו