מחירון שיפוצים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עולם השיפוצים כולל בתוכו בעלי מקצוע רבים, היבטים רבים של עבודות, ונכסים רבים שזקוקים לשיפוץ או שבעליהם מבקשים לשפר אותם. שיפוצים יכולים להיות למטרת תיקון תקלות למיניהן, החל בתקלות מהותיות שלא מאפשרות מגורים או שימוש בנכס, ועד תקלות קוסמטיות או קלות למיניהן. מצד שני, שיפוצים יכולים להיות גם לשם שיפור המראה באמצעות סיוע של אדריכלי פנים, נוחות השימוש בנכס, ושאר מטרות שאינן משמעותיות לתקינות הנכס או המערכות המותקנות בו.

תפקיד מחירון השיפוצים

מחירון שיפוצים הוא כלי שימושי מאוד המאפשר ללקוחות למיניהם לבחור בעלי מקצוע שונים על פי מחירים. בתחום השיפוצים רמות המחיר מגוונות מאוד, ועבור פרויקטים גדולים מדובר בעלויות לא מבוטלות, ולעיתים גבוהות ביותר. על כן, השוואה במקרה זה הינה יעילה וחשובה.

שימוש במחירון שיפוצים מאפשר גם לבחון האם הצעת מחיר שהתקבלה מבעל מקצוע כזה או אחר היא ריאלית ותואמת את מחירי השוק, או שמא גבוהה מדי ללא סיבה נראית לעין. נסקור בקצרה כמה מהאתרים המרכזיים המציעים שירותי מחירון שיפוצים.

מחירון השיפוצים מבית לוי יצחק

חברת השמאות והסקרים לוי יצחק היא בין המוכרות ביותר בישראל, בעיקר הודות למחירון הרכב שהחברה מפרסמת כבר שנים רבות, אשר משמש כגורם הקובע הרשמי בתחום זה בישראל. בפועל, מחירון השיפוצים של לוי יצחק הוא שיתוף פעולה עם אתר "המקצוענים" שידובר בו מיד. המחירון מאפשר בחירה בתחום שיפוצים ספציפי מתוך רשימה, והוא מציג מחירים שהושגו לאחר סקר שוק בין חברות שיפוצים ברחבי הארץ.

לאתר הקש כאן

אתר 2fix

האתר 2fix הוא כיום האתר נוח לשימוש ויעיל לכל אדם אשר מעוניין לבצע פרוייקטים בתחום הבניה והשיפוצים.

באתר אפשר לקבל מספר הצעות מבעלי מקצוע לכל פרוייקט וכן ליווי של צוות האתר לכל פרוייקט.

לפרטים נוספים לחץ כאן

אתר המקצוענים – Pro

אתר זה הוא כיום אתר מבית קבוצת אתרי ynet. הוא מציע השוואת מחירי שיפוצים על פי מחירי השוק, שהושגו משקלול נתונים מחברות שיפוצים שפועלות בשטח. אתר זה משלב בפירוט נתוניו את מרכיבי העבודה השונים, ולא רק את המחיר הכללי. כאמור, האתר פועל בשיתוף פעולה עם חברת השמאות והסקרים לוי יצחק.

אתר המקצוענים טוען כי הוא מספק מחירי שיפוצים שאמורים להיות מדויקים מאוד, ושמהווים את העלות הסופית של השירות. השימוש באתר ובמחירון השיפוצים שבו נעשה על ידי בחירת סוג השירות אותו מבקשים לבדוק מבחינת תחום כללי (אינסטלציה, ריצוף, תיקון מכשירים וכדומה). לאחר מכן מצמצמים את החיפוש לסוג העבודה הספציפי, אם יש בכך צורך. אפשר גם לחפש בעל מקצוע באזור מסוים בארץ באמצעות האתר.

לאתר הקש כאן

מחירון שיפוצים – צוות המומחים

אתר זה כולל מחירון שיפוצים שמאפשר סינון על פי סוג העבודה הרצויה, אזור גיאוגרפי בישראל, וכן הלאה. האתר מאפשר לקבל הערכת מחיר לשירות כלשהו אך מובן שמחיר זה אינו מהווה את המחיר הסופי והמדויק, כל עבודה נקבעת על פי תנאים מיוחדים במקום ועל פי ספק השירות עצמו. מעבר לכך, האתר כולל טיפים לגבי שיפוצים ספציפיים.

לאתר הקש כאן

השוואת מחירי בעלי מקצוע – טוב תודה

אתר זה הוא אתר להשוואת מחירים של בעלי מקצוע שונים. הוא מאפשר לקבל תמונת מצב טובה לגבי מחירי שוק השיפוצים וכמו כן, לקרוא מידע מקצועי שונה על תחומי שיפוצים. האתר מציע חיפוש מחירים על פי תחום עבודה ספציפי מעולם השיפוצים, או על פי חיפוש חופשי והקלדת טקסט על ידי הגולש.

ניתן לחפש תחום ספציפי, למשל עבודות גבס, ולקבל טבלה יעילה של עבודות ספציפיות בתחום זה, עם רמות מחירים החל מהנמוך ביותר ועד הגבוה ביותר. הנתונים של מחירון שיפוצים באתר "טוב תודה" מבוססים על מכרזים שבהם בעלי מקצוע אמיתיים נתנו הצעות מחיר לכל עבודה ספציפית.

לאתר הקש כאן

 

ביצוע השוואת מחירים יעילה ונכונה לגבי עבודות שיפוצים היא מרכיב קריטי בכל פרויקט שיפוצים. קיומו של מחירון שיפוצים באינטרנט מקל על משימה זו משמעותית בעידן בו אנו חיים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו