השוואת מחירי מלונות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

יציאה לחופשה או לנופש בארץ או בחו"ל יכולה להיות עניין יקר למדי. מאידך, יש דרכים שבהן ניתן לנקוט כדי ליהנות ממחיר משתלם, זול או לכל הפחות נוח. בין הדרכים הטובות ביותר להוזיל את מחיר המלון ניתן לציין את השימוש המושכל באתרים להשוואה של מחירי מלונות שונים.

בשורות הבאות נספר על כמה אתרים מובילים שנותנים שירות חשוב של השוואת מחירי מלונות. בנוסף נראה האם יש אפשרות לבצע השוואה חכמה ולהוזיל עוד יותר את מחירה של החופשה.

כל האתרים, כל המלונות

רשת האינטרנט מלאה אתרים רבים ומגוונים להשוואות מחירים של בתי מלון. מסתבר שגם בנושא זה יש אפשרויות רבות. בין האתרים המרכזיים ניתן לציין את:

אתר בוקינג – באתר זה ניתן לבצע בקלות השוואת מחירים של בתי מלון על פי יעדים הן בארץ והן בעולם הרחב. מנוע החיפוש של האתר מאפשר לבחור תחילה את שם היעד (עיר גדולה, למשל או מדינה) בישראל או מחוצה לה. ניתן אם רוצים לציין האם הנסיעה היא נסיעת עסקים או לנופש ולאחר מכן בוחרים את מועד ההגעה (צ'ק אין) ומועד העזיבה (צ'ק אאוט).

יש לציין את מספר האנשים וניתן גם להיעזר במערכת סינון מתוחכמת. ניתן לסנן תוצאות על פי טווחי מחירים ללילה, ניתן לבצע סינון על פי מספר הכוכבים של המלון וכדומה. בנוסף, ניתן לעשות שימוש גם בחוות דעת של נופשים שונים כדי להתרשם מהמלון והשירות. יש אפשרות לקבל חלופות אם התאריכים המבוקשים לא מספקים תוצאות נאותות.

אתר טריווגו – לעומת אתר בוקינג שנראה מאוד עמוס ואפילו מסורבל למדי מפתיע אתר טריווגו לטובה מבחינה זאת. האתר צבעוני ונוח מאוד למשתמש, הוא ברור ולא צריך להסתבך כאשר רוצים לקבל רשימת תוצאות רלוונטית. בחלק העליון של האתר ניתן לבחור יעד מתאים וכן גם את תאריך ההגעה והחזרה.

אייקונים ברורים מאפשרים לבחור בין חדר ליחיד, חדר זוגי או הזמנה למשפחה. בחלק הימני של עמוד הבית ניתן לייעל את החיפוש באמצעות אייקונים (סמלים) שמציינים את מספר הכוכבים הרצוי, דירוג הגולשים ועוד. אופציה נחמדה היא לבצע בחירה על פי מרחק מאתר חשוב או מעניין. אגב, על פי בעלי האתר, המאגר כולל מאות אלפי מלונות בכל רחבי העולם.

אתר טרווליסט – זהו אחד האתרים המובילים בישראל להשוואת מחירים של טיסות ויש בו גם מנוע חיפוש חכם להשוואת מחירי מלונות. למרות שהאתר הינו בבעלות חלקית של חברת התיירות והנופש גוליבר הרי שההשוואה הינה בלתי תלויה ואובייקטיבית.

ישנו מנוע חיפוש נפרד לאיתור מלונות בארץ ומנוע חיפוש לאיתור מלונות בחו"ל. ניתן אך לא חובה להזין פרמטרים לייעול איתור הדילים כגון מלונות לפי מספר כוכבים, אפשרויות של אירוח כפרי ועוד.

ראוי לציין שאתרי השוואה למחירים של מלונות בארץ ובעולם כוללים עוד מספר רב של אפשרויות וזוהי רשימה חלקית בלבד. יש כמובן גם אתרים מחו"ל אולם החיסרון שלהם הוא שהתוצאות הינן באנגלית או בשפות אחרות ולא לכל הגולשים זוהי אופציה אפשרית לתפעול נוח. כמו כן במקרה של נסיעה לחו"ל קיימים אתרי השוואת מחירי טיסה.

השוואה חכמה לנופש משתלם

לאור המספר הרב של אתרי השוואות מחירים בהקשר של בתי מלון בארץ ובעולם כדאי למצוא אתר שסגנונו נוח לגולש אולם כדאי להשוות גם דילים מאתר נוסף אחד לפחות. כמו כן, מרבית האתרים, כמו אתר myagent.co.il, המאפשרים גישה לדילים של הרגע האחרון ולמבצעים מיוחדים שמתאימים למי שפתוח להצעות. בזכות האתרים שהוזכרו ואחרים הדומים להם, הזמנת נופש במלון לא רק קלה מאי פעם אלא גם משתלמת מתמיד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו