השוואת מחירי ניקיון משרדים

השוואת מחירי ניקיון משרדים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כולנו מכירים את החשיבות של הניקיון של הסביבה הקרובה שלנו. הניקיון חשוב לבריאות שלנו ומעניק תחושה נעימה. גם את סביבת מקום העבודה – המשרד – חשוב לשמור כשהיא נקייה ומטופחת.

מכיוון שכך, בכל משרד ראוי לשמו נעזרים בשירותי ניקיון קבועים. אך האם זאת אומרת שכדאי להיעזר בחברת הניקיון הראשונה שמוצאים ולא משנה מהו המחיר המבוקש, עלות השירות? באמצעות בדיקה והשוואת מחירים יעילה אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף.

השוואת מחירים ותדירות השירות

כאשר מבקשים לבצע השוואת מחירי ניקיון עבור המשרד, יש להתייחס לסוגיה חשובה והיא תדירות שירותי הניקיון הנדרשים. חלק מחברות הניקיון, גם אם לא כולן, מוכנות לספק שירותי ניקיון מזדמנים אפילו חד פעמיים. מאידך, ישנן חברות שמוכנים אך ורק להתקשר עם לקוח בהסכם שירותים בתנאי שתדירות הניקיון תהיה לפחות פעם אחת בשבוע.

הנקודה החשובה מבחינת השוואת המחירים הראויה היא להתייחס לתדירות הניקיון הנחוצה. במשרדים קטנים או בכאלה שלא קיימים בהם עובדים רבים, תדירות הניקיון איננה חייבת להיות גבוהה (למשל בהיקף יומי). אך כאשר המשרד הינו שוקק חיים, כאשר הרבה לקוחות מגיעים, תדירות יום יומית בהחלט איננה נדירה.

לכן, כאשר אתם מבקשים לקבל הצעת מחיר הקפידו לשים לב לאיזו תדירות של שירותי ניקיון אתם מכוונים. ככל שעובדי חברת הניקיון יגיעו אליכם יותר עלות השירות תהיה גבוהה יותר. יחד עם זאת, מקובל שהעלות לכל ביקור ולכל פעולת ניקוי יחידה בפני עצמה תהיה נמוכה יותר.

השוואת מחירים וגודל המשרד

כאשר משווים בין ספקי שירות שונים בתחום ניקיון המשרדים, יש לשים לב לא רק לתדירות הגעת עובדי הניקיון אלא גם לגודל המשרד. ככל שמדובר במשרד גדול יותר – כך עלות השירות המקובלת הינה גבוהה יותר. אך כמובן שיש הבדלים ופערי מחיר די ניכרים, גם כאשר מדובר במשרדים בעלי גודל דומה. משום כך, בדקו הצעות מחיר המתייחסות לגודל המשרד שלכם ולתדירות פעולת הניקוי ותוכלו באופן זה לחסוך לא מעט כסף.

גמישות בשירותי הניקיון

יש לציין שחלק מבעלי המשרדים שמבקשים להוזיל את עלויות הניקיון יכולים לבחור בשירותי ניקיון משרד גמישים. למה הכוונה? הכוונה היא שניתן להזמין למשל ניקיון כללי של המשרד בתדירות דו שבועית, כאשר ניקיון של המטבחון יתבצע בתדירות גבוהה יותר.

האם כל חברת ניקיון תהיה מוכנה להסדר מסוג זה? לא בהכרח. אולם חברת ניקיון שתהיה מוכנה להגיע להסדר כזה או דומה תוכל לפעמים להציע מחיר נוח יותר לעומת שירותי ניקיון כלליים ברמה יום יומית.

הסכם לשירותי ניקיון למשרד

אין להקל ראש בהצעת מחיר מסודרת, המלווה בהסכם מפורט לשירותי ניקיון. ספקי שירות אמינים וטובים יקפידו על פירוט מלא של כל שירותי הניקיון, שיתקבלו בתמורה לעלות הנקובה. בדקו היטב על מה אתם משלמים ומה אתם מקבלים

האם ניקיון אבק וביצוע שאיבה? האם ניקיון של החלונות ושל המטבחון? האם מתבצע ריקון קבוע של כל שקיות האשפה, החלפה של נייר הטואלט בחדרי השירותים? שטיפת כוסות? המידע המלא חשוב גם לצורך השוואת מחירים וגם כאשר רוצים שביעות רצון מלאה מההתקשרות עם ספק השירותים.

כדי שהשוואת מחירי ניקיון המשרדים תהיה באמת נכונה חשוב לשים לב – האם אתם משלמים עבור השירות באופן גלובלי או שיש הפרדה בין התשלום לעובדי הניקיון ובין התשלום עבור חומרי הניקוי. אגב, יש לשים לב שניתן להזמין את חברת הניקיון בשעות הבוקר או בשעות הערב. בשעות הערב אמנם המחיר גבוה יותר, אולם התועלת שבכך היא הגדלת פריון העבודה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו