השוואת מחירי עיבוי שפתיים

השוואת מחירי עיבוי שפתיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

השוואת מחירי עיבוי שפתייםבזכות טכניקות מודרניות, רפואיות ואסתטיות, ניתן ליהנות מטיפולים אסתטיים מגוונים. טיפול נפוץ ומקובל מאוד הינו זה ששואף להקנות מראה של שפתיים מלאות יותר, עבות יותר, נשיות וסקסיות יותר.

לפני שמפקידים את השפתיים תחת ידיו המנוסות של מנתח פלסטי או מספל מוסמך שיעניק מניסיונו וממיומנותו, כדאי לבצע השוואת מחירים. להלן נראה כיצד ניתן ורצוי לבצע השוואת מחירי עיבוי שפתיים בצורה הנכונה.

מתרשמים מטווח המחירים

הפניה לטיפול האסתטי לעיבוי השפתיים צריכה להיעשות אך ורק לגורם טיפולי אמין ובעל מומחיות בתחום זה. חשוב לפנות לכמה וכמה קליניקות, מכונים או מרפאות שמציעים טיפולים אלה ובהחלט יש מקום לאסוף המלצות.

כדאי להתרשם לגבי טווח המחירים הנכון למועד הפניה ובהחלט יש לשים לב למחירים יוצאי דופן – גבוהים או נמוכים במיוחד. מחיר נמוך עשוי להעיד על כך שהגורם המטפל לא באמת מתמחה בטיפולי עיבוי שפתיים. מחיר גבוה יכול לרמז על מידת ניסיון או מוניטין מיוחד של הרופא המטפל אולם לפעמים זהו מחיר שנשען על מיתוג המרפאה ולאו דווקא על איכות.

מחירים וסוגי טיפולים

כאשר בודקים ומשווים את מחירי הטיפולים לעיבוי שפתיים יש להיות ערים לעובדה חשובה. לישראל הגיעו בשנים האחרונות טכניקות מגוונות ושונות שמאפשרות לבצע עיבוי שפתיים באופן מקצועי.

מחירי הטיפולים השונים אינם זהים והם נשענים גם על מיומנות הגורם המטפל, גם על חדשניות השיטה, גם על סוגי החומרים שמזריקים לשפתיים. מלבד השוואת המחיר, יש להיות מודעים לכך שלא כל החומרים שבהם נעשה שימוש לצורך עיבוי שפתיים משיגים את אותו האפקט. יש חומרים שמשך ההשפעה שלהם זמני ויש חומרים שמשפיעים לטווח ארוך יותר ואף לצמיתות.

  • עיבוי באמצעות סיליקון – סיליקון מהווה חומר מאוד וותיק מבחינת שימושים אסתטיים וברפואה פלסטית. הזרקה של סיליקון כחומר מילוי יכולה להיעשות בטכניקות שונות כאשר טכניקות נוכחיות בטוחות יותר מאשר הוותיקות. עיבוי בסיליקון משיג תוצאות ארוכות טווח אולם החיסרון עשוי להתבטא בכך שאם התוצאה לא כל כך טובה יש צורך בניתוח לתיקון.
  • עיבוי בחומצות היאלורוניות – חומצה היאלורונית הינה חומר טבעי, שנמצא בגוף. הזרקה של חומר זה לשפתיים משיגה אפקט מרשים של עיבוי ועיצוב. יתרונו של חומר זה טמונה בכך שהטיפול לא גורם לתופעות לוואי קבועות. עם זאת והשפעת החומר פגה לאחר תקופה מסוימת. יש צורך לחזור על הטיפול אולם אין סיכון למראה שפתיים בלתי טבעי שנשאר לתמיד.
  • הזרקת שומן עצמי – זהו סוג של טיפול טבעי מאוד, טכניקה מתקדמת שמבוססת על רקמת שומן שנלקחת מגופה של המטופלת. שומן בטני או שומן מהירכיים או הישבן ישמשו למילוי של השפתיים לתוצאה טבעית וללא תופעות לוואי.
  • אפשרויות נוספות לעיבוי ועיצוב שפתיים כוללות למשל בהזרקת בוטלינום טוקסין. טעות נפוצה גורסת שהבוטולינום טוקסין משמש למילוי. למעשה, זהו טיפול שנועד להעלים קמטים באזור הפנים, לרבות אזור השפתיים. ניתן לשלב טיפול זה עם טיפולי הזרקה אחרים.

מחיר ומספר הזרקות

השוואת מחירי הטיפולים לעיבוי שפתיים צריכה, אם כן, לקחת בחשבון את סוג החומר שבו משתמשים לצורך מילוי. עם זאת, יש משמעות לגורם נוסף והוא כמות ההזרקות הרצויה. ככל שזקוקים ליותר הזרקות (מבצעים הזרקות לאזורים שונים בשפתיים) כך המחיר הכולל יהיה גבוה יותר.

עם זאת, ניתן לסכם מראש על סדרת טיפולים והזרקות במחיר נתון כך שמחיר לכל זריקה קטן. מבדיקה שערכנו עולה כי מחיר לזריקה בודדת יכול להגיע לכ-700 עד 1500 שקלים, כאשר מחיר לכמה טיפולי הזרקה או לטיפול כולל לעיבוי השפתיים יכול להגיע לכ-3000 עד 6000 שקלים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו