השוואת מחירים להסרת קעקועים בלייזר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ברחובותיה של ישראל ניתן לגלות אנשים רבים שבחרו בשלב זה או אחר בחייהם לקעקע את גופם. לצד אלה שביקשו לעצמם קעקוע קטן או גדול במקום גלוי לעין, רבים אחרים מסתובבים עם איור או כיתוב במקום סמוי, שלא ניתן לראותו ביום יום.

מכיוון שקעקועים יכולים להתבצע ברמות גימור שונות ויותר מכך, מכיוון שמדובר על איור קבוע, לצמיתות, על פני הגוף, לא תמיד נשארת שביעות הרצון מההחלטה הזו לאורך זמן.

אם נוסיף על כך העובדה שגם אנשים צעירים מאוד ובני נוער בחרו להצטרף לטרנד, הרי שלא קשה להבין מדוע יש לא מעט מקועקעים שמחפשים את הדרך הנכונה להסיר קעקועים באופן מלא או חלקי (לצורך תיקון או חידוש).

בשורות הבאות נראה מהו בדיוק התהליך של הסרת קעקועים בלייזר, מדוע מדובר על שיטה עדיפה לעומת השיטות האחרות הקיימות בשוק וגם נראה היכן ניתן לקבל טיפולים מסוג זה. עוד נראה מהי החשיבות של ביצוע תהליך רציני של השוואת מחיר ומה כדאי לקחת בחשבון לפני קבלת ההחלטה.

ללא פגיעה בעור

הסיבה שבגינה הפכה שיטת הלייזר להסרת הקעקועים למובילה בישראל נובעת מכך שמדובר על פעולה ידידותית לגוף. שלא כמו שיטות אחרות כגון הסרה בניתוח או באמצעות שיוף, הלייזר ידוע ביכולתו לתקוף את שכבות הצבע באופן בררני.

אותה יכולת בררנית, במיוחד בטכניקות לייזר מתקדמות, מסייעת להשיג תוצאות טובות גם בקעקועים צבעוניים שנחשבו בעבר לבלתי ניתנים להסרה.

לא פחות חשוב – שלא כמו טיפולים כירורגיים, הלייזר לא משאיר צלקות ולא מביא לפגיעה בשכבות העור החיצוניות או העמוקות, כפי שקורה במקרים של הסרה בשיוף.

אגב, חשוב לציין שבשוק מסתובבים לא מעט חומרים שמתיימרים להסיר קעקועים באופן עצמי. משחות שונות עשויות במקרה הטוב להתברר כחסרות השפעה ובמקרה הרע לגרום לנזק. לכן, לא מומלץ לקחת סיכונים מיותרים שיהפכו מצב לא רצוי למצב גרוע יותר מבחינה אסתטית ואפילו בריאותית.

איך זה עובד

הסרת קעקועים נעשית באמצעות מכשיר המייצר קרני לייזר ממוקדות ולעיתים נקרא בשם "אקדח לייזר". המכשיר או ה"אקדח" שולח פולסים ממוקדים לעבר הקעקוע ובכך צורב אותו ומאפשר לגוף לזהות אותו בתור גוף זר. בשלב זה נכנס הגוף לפעולה, מרפא את האזור ובכך מסלק את שכבות הצבע.

את הטיפולים של הסרת קעקועים בלייזר ניתן לבצע באמצעות מכונים ומרכזים רפואיים וקוסמטיים שונים. חלק מהמרכזים מציעים פיקוח רפואי הדוק, כאשר את ההסרה עצמה אין הכרח שיבצע רופא. עם זאת, מרבית העוסקים בתחום יהיו בעלי ידע מקצועי מתחום הקעקועים, הקוסמטיקה והאסתטיקה.

חשוב לציין שתהליך ההסרה איננו מבוצע בשיטת הטיפול היחיד, כפי שמקובל הניתוחים (שמתאימים, אגב, רק לקעקועים קטנים). מספר הטיפולים משתנה ממקרה למקרה וממטופל למטופל ויש לקחת בחשבון תקופת החלמה בין טיפול אחד למשנהו.

הגורמים שישפיעו על מספר הטיפולים (ובתוך כך גם העל המחיר) יהיו:

 • גודל האזור המקועקע.
 • צבע העור של המטופל.
 • הצבעים ששימשו ביצירת הקעקוע.
 • העומק שאליו הוחדר הצבע.
 • סוג מכשיר הלייזר שבו נעשה שימוש בתהליך הטיפולי.
 • מומחיות הצוות המלווה והמטפל.

חשוב להשוות

מלבד מספר הטיפולים שנדרשים לצורך ביצוע של הסרת קעקועים מלאה (קרוב ככל שניתן להסרה מושלמת), יש קריטריונים נוספים שישפיעו על המחיר. בין היתר מדובר על:

 • המוניטין של המכון שבו מבוצעים הטיפולים.
 • סוג הפיקוח הרפואי שניתן.
 • רמת המקצועיות של המטפלים.
 • סוג הציוד שבו נעשה שימוש במהלך הטיפולים.
 • סוג התמחור – האם ניתן מראש לסדרה, או נגבה לכל טיפול בנפרד.

למרות שמטופלים רבים מופתעים לגלות שהסרת הקעקוע יקרה יותר מביצועו, הרי שחשוב להבין שמדובר על תהליך ממושך יותר, שאין בו מקום לחובבנות. למרות שאין הצדקה לשלם מחיר גבוה מדי, בהחלט לא כדאי להתפתות למחיר שנראה נמוך באופן מחשיד.

ראו גם:

העלמת ורידים באמצעות לייזר – השוואת מחירים

השוואת מחירי הסרת שיער בלייזר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו