השוואת מחירי אינפרא אדום להסרת שיער

השוואת מחירי אינפרא אדום להסרת שיער

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ככל שהזמן עובר כך גם האבולוציה משפיעה עלינו, וככל שהאבולוציה משפיעה עלינו כך אנחנו רוצים להיות חלקים משיער יותר ויותר.

בשנים האחרונות ניתן להגיד שאנחנו מסכימים להימצאותו של שיער אך ורק בריסים, הגבות, וכמובן הקרקפת – כל השאר נקי, ורצוי שלתמיד.

העניין הוא, שביחד עם הרצון והחיפוש אחר הסרת שיער לצמיתות התפתחו שיטות שונות לפעולה הזו, ומרוב בלבול אנחנו מעדיפים (או מעדיפות) להישאר בבית ולא לעשות כלום בנידון.

לכן, ערכנו וחיפשנו מקומות שונים בהם ניתן לבצע הסרת שיער בשיטה החדשה של הסרת שיער באינפרא אדום, בדקנו מחירים והתוצאות מובאות כאן לפניכם.

איך זה עובד ולמה זה עדיף?

אז קודם כל, לפני שאנחנו בכלל פונים לכיוון של הסרת שיער באינפרא אדום, חשוב להבין איך זה עובד ולמה דווקא זה כל כך פופולארי מבין השיטות השונות להסרת שיער.

טכנולוגיית האינפרא אדום אותה אנחנו מכירים אפילו מהשלט לטלוויזיה שבביתנו, הגיעה לפני מספר שנים גם אל הסרת השיער לצמיתות ובקלות, והיא מוכרת בעיקר בגלל שהיא פחות כואבת ויש כאלו שאומרים שאף פחות משפיעה על העור משיטות אחרות.

זאת בשל השימוש באינפרא אדום אשר מנטר את השערה באופן מדויק יותר וכך קרני הלייזר אינן משפיעות על צבע העור.

מקומות ומחירים

אחד מהמקומות שמבצע הסרת שיער באינפרא אדום ומבטיח כי הסרת השיער באופן הזה היא איכותית ומהירה ביותר, היא חברת 'דניש קוסמטיקס'.

החברה הזו נותנת שירות מעולה ללקוחות חדשים מכיוון שלהם מציעים מבצעים משתלמים במיוחד. כך למשל, במידה ותרצו לעשות טיפולים באזורים קטנים יחסית, כמו בית שחי, קו ביקיני, שפם, סנטר, פאות ועוד אזורים קטנים בגופנו, תוכלו לרכוש חבילות שעולות בסך הכול 300 ₪ לעשרה טיפולים.

בזמנים שבהם אנחנו רגילים לשמוע שטיפולי הסרת שיער עולים אלפי שקלים או בסביבות המאה שקלים לטיפול אחד – המחירים האלו הם נמוכים ונוחים יחסית למעוניינים בהסרת שיער אינפרא אדום.

בנוסף, בדניש קוסמטיקס ניתן גם לרכוש חבילות גדולות יותר של הסרת שיער באזורים גדולים הרבה יותר בגוף, כמו למשל גב או בטן. בנוסף, יש להם ישנם מבצעים משתלמים שכדאי לרכוש מבעוד מועד ולחסוך כסף רב.

כך למשל, חבילה של עשרה טיפולים לכל הגב או כל אזור הבטן והחזה תעלה אך ורק 1,400 ₪. לשם השוואה, עלות של טיפול אחד להסרת שיער של אינפרא אדום במקומות קטנים, עולה 50 ₪ לטיפול, ואינפרא אדום להסרת שיער בגב או חזה ובטן יעלה בסביבות 180 ₪ לטיפול אחד בלבד. לכן החבילות האלה משתלמות ביותר. לאוכלוסיית החיילים מציעה החברה תוכניות משתלמות עוד יותר ולכן, שווה לבדוק .

מכונים רבים להסרת שיער

עם התפתחות הטכנולוגיה, לא רק רופאים קוסמטיים יכולים להיות מוסמכים להסרת שיער, וכיום כל קוסמטיקאית או אדם אשר מעוניין לבצע הסבת מקצוע יכול לגשת, ללמוד כיצד לבצע הסרת שיער באמצעות מכשירים שונים של הסרת שיער אינפרא אדום ולפתוח קליניקה בביתו.

לכן, ניתן למצוא באינטרנט ובקרבת מגוריכם הצעות מחיר רבות ושונות, אשר יכולות להגיע גם ל-3000 ₪ לחבילת טיפולים של הסרת שיער לצמיתות באמצעות טכנולוגיית אינפרא אדום.

בקליניקת יד-חן, אשר בעלי ניסיון עשיר וותק של 25 שנה, ניתן לקבל טיפול יחיד החל ב 50 ₪, וחבילת טיפולים החל מ 379 ₪.

הקליניקה הזו נמצאת בראשון לציון, רחוב מאירוביץ 7. איריס מלאך היא עוד קוסמטיקאית אשר עוסקת בטיפולי אינפרא אדום להסרת שיער, וגם היא מציעה חבילות ושילובים של שני אזורים במחירים שנעים סביב המאה ₪ לטיפול.

ראו גם:

מחירון אסטתיקה – סוגים שונים של מחירי טיפולים

מעוניינת לעבור טיפול בבוטוקס ? – השווי מחירים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו