מחירון אסתטיקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המחירים של טיפולי אסתטיקה נקבעים לפי פרמטרים שונים בהם נכללים סוגי השיטות והמכשור בו משתמשים בעת הטיפולים.

ככל שיש יותר סוגים של טיפולי אסתטיקה, כך מתרבים המכונים, ומה שנקרא מחירון אסתטיקה כבר אינו דבר קבוע.

במהלך השנה יש מבצעים עבור הטיפולים בהתאם לעונות ולחגים בכדי לפתות את הלקוחות לעבור טיפולים אסתטיים דווקא במכונים אלו ולא במקומות אחרים.

כל מכון מתאים מחירון אסתטיקה בהתאמה אישית- סוג הטיפול, דרישות הלקוח, דרישות הטיפול ועוד, כך שהמחירים נעים על פני קשת רחבה של סכומים כספיים.

סוגים של טיפולי אסתטיקה

כאמור בתחילת המאמר, כיום ניתן למצוא בשוק האסתטיקה טיפולים מגוונים שנועדו לטפל בכל אזור בגוף. להלן דוגמאות אחדות לסוגים של טיפולים:

מילוי קמטים

בתחום זה ישנם טיפולים רבים של מילוי קמטים כגון מילוי קמטים בשומן, מילוי קמטים באזור הפנים, מילוי קמטים על ידי חומצה היאלורונית, מילוי קמטים על ידי סיליקון, מילוי קמטים על ידי בוטוקס ועוד.

הצרת היקפים באולטרסאונד

מכוני אסתטיקה מעניקים טיפולים ממוקדים באזורים שונים ברחבי הגוף שבהם השומן לא יורד- לא בעזרת דיאטה ולא בעזרת פעילות גופנית.

הטיפול אינו כרוך בניתוח או בכאבים ואין כל סכנה למטופל. הסרת עודפי השומן נעשית באמצעות קרני אולטרסאונד כדי להגיע לשכבות העור הפנימיות וכדי לפרק את תאי השומן. טיפול זה הולך ונהיה מבוקש מיום ליום. בנוסף קיים טיפול שאיבת שומן.

הסרת שיער בלייזר

שיטה יעילה ומהירה להסרת שיער. מכשירי הלייזר מותאמים באופן אישי לכל מטופל, הן מבחינת עוצמת הלייזר והן מבחינת המהירות. מדובר במספר של טיפולים שבסופם מתקבל עור חלק לחלוטין. הטיפול אינו כרוך בכאבים או בסכנת קרינה.

פילינג (קילוף העור)

הפילינג יוצר רקמת תאים חדשה על ידי קילוף של שכבות העור העליונות ועל ידי הסרת התאים הפגומים והמתים שישנם בעור יבש, עייף ומקומט. הטיפול מתבצע בעיקר באזור הפנים, הצוואר וגב כף היד.

טיפול למיצוק העור

ככל שהגוף מתבגר, כך העור הופך עייף, רפוי, חסר חיוניות ומקומט. מכשיר חדש בשם "אנדימד-מדיקל" מותח וממצק את העור ומסייע בשיפור המרקם שלו.

המכשיר פועל באמצעות גלי רדיו , מה שמאפשר תיחום של הקרניים רק לאותו אזור מטופל ולא מעבר לו.

דוגמאות למכוני אסתטיקה

נאטורפיל

רשת מרפאות האסתטיקה הגדולה ביותר בארץ הכוללת 17 סניפים. ברשת עובד צוות מטפלים רפואיים מוסמך ומיומן המשתמש במכשירי לייזר מתקדמים ביותר. עיקר הטיפולים האסתטיים שניתנים ב"נאטורפיל" הם הסרת שיער בלייזר.

רונית רפאל מדע היופי

מכון ארצי שמעניק את כל הפתרונות בתחום האסתטיקה הרפואית והקוסמטיקה. המכון מעניק שירותי ייעוץ והכוונה, וכמובן גם שיטות טיפול שונות כגון הסרת שיער בלייזר, טיפולי גוף, אסתטיקה רפואית, הדגשת תווי פנים ואנטי אייג'ינג. למידע נוסף –  רונית רפאל בתל אביב

קריטריונים לקביעת מחירון אסתטיקה

מוניטין המרפאה

מחד, ככל שהמרפאה צברה מוניטין גבוה יותר, כך היא יכולה לקבוע מחירון אסתטיקה גבוה יותר.

מאידך, כיום ישנה תחרות רבה בין המרפאות והמכונים, כך שמשתלם להם להציע מחירים נוחים במבצעים משתלמים כדי לפתות את הלקוחות, אפילו אם מדובר במרפאה בעלת מוניטין רב.

טכנולוגיה ומכשור

ככל שלמרפאה או למכון יש מכשור חדיש יותר והטכנולוגיה מתקדמת יותר, היא יכולה להציע מחירים גבוהים, ולהיפך: אם מרפאה משתמשת במכשור ישן ופשוט היא לא תוכל לקבוע מחירון אסתטיקה גבוה, אלא היא תקבע מחירים נמוכים עבור הטיפולים.

האזור המטופל

ככל שהאזור בגוף בו מטפלים קטן יותר, המחיר יהיה נמוך יותר. אם מדובר באזור גדול ורחב (לדוגמה גב ורגליים), המחיר יהיה גבוה יותר.

ראו גם:

מעוניינים לעבור טיפול להסרת שיער? – מידע על אמחירי טפולים אינפרא אדום

השוואת מחירי השתלות שיניים

השוואת מוצרים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו