השוואת מחירי הסרת משקפיים

השוואת מחירי הסרת משקפיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

משקפי ראייה הם אביזר אפנתי ומסייע בשיפור איכות הראייה, אולם הם מהווים במקום כלשהו גם חוסר נוחות.

הם מורכבים במרכז הפנים, הם לא תמיד נוחים, הם עלולים להישבר, לא נוח לעשות איתם פעילות ספורטיבית, והם עניין יקר שכן בכל פעם שאיכות הראייה יורדת, יש צורך בהחלפתם, דבר שעולה הרבה מאוד כסף.

בעשורים האחרונים חלה התקדמות טכנולוגית אדירה בתחום האופטיקה ונמצאה דרך להיפרד מהמשקפיים לצמיתות. פתרון נהדר הוא ביצוע ניתוח לייזר. כאן תוכלו למצוא את כל השיטות להסרת משקפיים

מהו ניתוח לייזר?

מלבד ניתוחי לייזר המוכרים להסרת שיער, יש גם ניתוח לייזר להסרת המשקפיים. לייזר הוא הדרך היעילה והבטוחה ביותר להסרת משקפיים לצמיתות. בשנים האחרונות פותחו מספר שיטות לשיפור הראייה, כשבראשן עומדת שיטת "לאסיק" שהיא המתקדמת והמובילה ביותר בתחום ניתוחי הלייזר.

רבים ממרכיבי המשקפיים בעולם שמעוניינים להסיר אותם מעל עיניהם פונים לטיפול בשיטת "לאסיק". שיטה זו היא בטוחה, מדויקת, זריזה ואינה גורמת לסבל ולכאב.

במהלכו של ניתוח לייזר מפצלים באופן מדויק את הכיפה הדקיקה שעוטפת את קרנית העין באמצעות קרן לייזר שמלטשת בצורה עדינה את הקרנית. הליך זה אורך שניות בודדות. אפשר להפטר כמעט מכל סוגי המשקפיים לרבות מולטיפוקל.

השינויים שנעשים בקרנית העין מותאמים לכל מטופל לפי איכות הראייה שלו. לאחר סיום פעולת קרן הלייזר, כיפת הקרנית מוחזרת למקומה בצורתה החדשה, ולאחר מספר דקות ניתן לראות ללא צורך במשקפיים.

כעת התמונה שמתקבלת ברשתית העין היא חדה וממוקדת. כעבור ימים אחדים מיום הניתוח, המטופלים מרגישים שיפור משמעותי באיכות הראייה, ולאחר כשלושה חודשים היא מתייצבת לחלוטין.

בימים הראשונים לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים מומלץ להיזהר מחבלה בלתי צפויה בעין ויש להימנע ממגע עם מים לא נקיים כגון רחצה בים או בבריכה. למחרת יום הניתוח, המטופל יכול לשוב לחייו הרגילים ולמקום עבודתו ללא חשש.

מחירים לניתוחי לייזר

מחירי הניתוחים להסרת משקפיים אינם יקרים עוד כשם שהיו בעבר, והסיבה לכך היא ההתפתחות הטכנולוגית המדהימה שחלה בתחום.

בשנים האחרונות מחירי הסרת משקפיים הפכו להיות ברי השגה בעבור מטופלים רבים שפנו לניתוחים אלו. כיום קופות החולים מסבסדות חלק מעלות הניתוחים באמצעות הביטוחים המשלימים שהן מציעות, וגם הביטוחים הפרטיים עושים זאת, כך שנוח הרבה יותר לגשת אל הניתוחים ולממן אותם.

ניתוח לייזר בשתי העיניים עולה היום בסביבות 10,000 שקלים, כאשר המחירים משתנים בין המכונים השונים. פרט לשיטת הטיפול "לאסיק" ישנן שיטות נוספות לביצוע ניתוחי לייזר להסרת משקפיים, דבר שמשפיע גם הוא על המחירים.

מכונים מובילים

בארץ ניתן למצוא מספר מכונים מובילים בתחום ניתוחי לייזר להסרת משקפיים. להלן כמה מהם והשוואות מחירי הסרת משקפיים:

רשת "אמריקן לייזר"

זוהי הרשת הפרטית המובילה ביותר בארץ בתחום האסתטיקה הרפואית. ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים נעשים בסטנדרטים רפואיים גבוהים, במקצוענות רבה, במומחיות ובקפדנות על כל פרט. מחירי הניתוחים במקום נעים בין 8,000 שקלים ל-11,500 שקלים.

שירותי רפואה Care

רשת המכונים מעניקה טיפולים רפואיים בתחום רפואת העיניים בצורה פרטית ומתמחה בניתוחים להסרת משקפיים בלייזר. מחיר הניתוח שמוצע לקהל המטופלים עומד על 9,800 שקלים.

המרכז הרפואי "עיניים"

המכון מעניק מענה בתחום בריאות העיניים ושיפור הראייה, והכול בגישה הוליסטית. המכון מפעיל סניפים בכל רחבי הארץ שבהם נערכים ניתוחים להסרת משקפיים. עלות הניתוח לשתי עיניים היא 16,000 שקלים וישנם הסדרים עם קופות החולים.

המרכז הרפואי "אסותא"

רשת של בתי חולים פרטיים שממוקמים בארבעה מקומות ברחבי הארץ. בבית החולים נערכים ניתוחי לייזר להסרת משקפיים. עלות הניתוח היא 8,900 שקלים לשתי העיניים ולמבוטחים בביטוחים משלימים הניתוח עולה 7,400 שקלים.

ראו גם:

סובלת מורידים בולטים ברגליים? על טיפולי העלמת ורידים בלייזר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו