השוואת מחירי טיפול שאיבת שומן – מה חשוב לבדוק?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ניתוחים פלסטיים, לרבות טיפולים לשאיבת שומן, שונים במידה רבה מטיפולים אסתטיים וקוסמטיים. לרוב, מדובר על טיפולים שנעשים במרכזים רפואיים ולוקחים בהם חלק רופאים שונים כגון פלסטיקאים ומומחים לכירורגיה.

מכיוון שמדובר על טיפולים רפואיים של ממש ולא על טיפולים פרא רפואיים, ומכיוון שלרוב מדובר על טיפולים שנעשים באופן פרטי (גם אם ישנן אפשרויות כלשהן לסבסוד), מחיר הטיפול נחשב לשיקול מרכזי. עם זאת, כאשר מדובר על שאיבת שומן, יש לזכור שאין מדובר על טיפולים שמבוצעים באופן שוטף וקבוע כגון הזרקת בוטוקס, אלא על טיפולים שמבוצעים לעיתים רחוקות בלבד, וגם לכך יש חשיבות כאשר לוקחים בחשבון את עלות הטיפול.

בשורות הבאות נראה מהו בדיוק טיפול של שאיבת שומן, מי יכול לעבור טיפול כזה, איך אפשר לשמור על התוצאה הרצויה ונייחד מקום גם למחירו של הטיפול ולחשיבות של השוואת מחירים.

לא תחליף לדיאטה

לפני שנסביר מהו בדיוק טיפול של שאיבת שומן, ראוי לומר בפה מלא שאין מדובר כאן בתחליף לשמירה על אורח חיים בריא ובהחלט אין מדובר בדרך להתחמק מדיאטה והקפדה על תזונה נכונה.

מחקרי אורך שנעשו במהלך השנים מגלים שמטופלים שביצעו שאיבה, אפילו כזאת שנחשבת משמעותית ביותר, חוו הבדלים בתוצאות ארוכות הטווח. מטופלים שניצלו את ההזדמנות וביצעו פעילות גופנית סדירה, ביחד אם תזונה נכונה מינפו את ההישגים ונהנו מגזרה נאה יותר. לעומת זאת, אלה שבחרו להתייחס לניתוח כאל תחליף פשוט לדיאטה, גילו שלא מדובר על קיצור דרך יעיל במיוחד. תאי השומן שהוסרו וסולקו אמנם לא יכולים לצמוח מחדש, אבל תאי שומן במקומות אחרים בגוף מילאו את מקומם.

שאיבה מדודה

טיפולים של שאיבת שומן ניתן לבצע תוך שימוש בכמה טכניקות קיימות. בין היתר נעשה שימוש בחומרי המסה, בצינוריות שאיבה ולעיתים גם בגלי אולטרא סאונד או ברטט. לשיטה הנבחרת, שכמובן משפיעה על המחיר, מתלווה לרוב גם פעולה של עיסוי שנועדה לסייע בהוצאות השומן המיותר, דרך קנולות ייעודיות.

הנקודה המרכזית היא שטיפולי שאיבה יכולים להתאים בעיקר לאנשים בריאים, בדרך כלל, שאינם סובלים מעודף משקל משמעותי. בעבר, ניתן היה לבצע גם שאיבות בכמויות גדולות, אלא שהסיכונים וההשלכות התבררו כמוגברים. לכן, הנטייה כיום היא לבצע טיפול כזה רק במטופלים שרוצים לסלק עודפים שמתבטאים בעיקר בחוסר פרופורציות פיזיולוגיות.

את השאיבה ניתן לערוך בקרב מטופלים לאחר גיל ההתבגרות, בכפוף לליווי ויעוץ רפואי ותוך הכוונה על שמירת תוצאות באמצעות אורח חיים נכון.

משווים מחירים

מכיוון שטיפולי שאיבת שומן הם כיום טיפולים שניתנים כחלק מהרפואה האסתטית ולא מתוך צורך בריאותי, הרי שמדובר על טיפולים פרטיים שעלותם בהתאם. יחד עם זאת, לאור העבודה שקיימת תחרות בשוק הפרטי, ניתן ואף מומלץ להשוות מחירים בין מרכזים רפואיים שונים, מרכזים לטיפולים אסתטיים וקוסמטיים ורופאים פלסטיקאים פרטיים – אתר www.surgicalgroup.co.il מציע אפשרות לקבל הצעת מחיר ולבצע השוואת מחירים של שאיבת שומן ממספר מכונים.

המחיר יהיה פונקציה של כמה גורמים:

  • סוג הטיפול שאותו מבקשים לעבור.
  • אזור השאיבה, שיכול לכלול את הבטן, הירכיים, המותניים, הישבן וכן הלאה.
  • כמות השומן שאמורה להישאב.
  • אפשרות השילוב בין שאיבה לבין מתיחת בטן או הרמת פנים.
  • מקצועיות הרופא ומידת ניסיונו.
  • המוניטין של המרכז הרפואי.
  • עלויות נלוות כמו עלות שגובה בית החולים על השימוש במתקנים (לרוב משוקלל במחיר הטיפול הסופי), שכר רופא מרדים וכח עזר וכן הלאה.
  • חשוב להדגיש, הגם שמדובר על טיפול פרטי, הרי שיש מקום לבדוק עם קופת החולים האם ניתן לקבל הנחה. כיום, חלק מקופות החולים מציעות למבוטחים שירותים של ביטוחים משלימים שכוללים גם הנחות למגוון ניתוחים וטיפולים אסתטיים.

ראו גם:

השוואת מחירי ניתוחי אף

השוואת מחירים – ניתוחי חזה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו